Idź do strony głównej
Szukaj

Szybkie linki
Jest Czwartek 4 Marca 2021


O firmie

O firmie

Firma INPRO Sp. z o.o. powstała w 2000 roku i zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych, legitymując się licencją na zarządzanie nieruchomościami. Naszym fundamentem jest odpowiednio przygotowany zespół, składający się z doświadczonych menedżerów - zarządców nieruchomości, prawników, ekonomistów, administratorów, inspektorów nadzoru budowlanego, księgowych oraz konserwatorów. Jego zadaniem jest realizacja potrzeb właścicieli nieruchomości, a przede wszystkim osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.

Świadcząc kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i/lub administrowania oraz utrzymania technicznego nieruchomości, przejmujemy odpowiedzialność za całą nieruchomość i zapewniamy jego sprawne funkcjonowanie. Firma INPRO Sp. z o.o. posiada w ramach prowadzonej działalności ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w zakresie zarządzania powierzonymi jej nieruchomościami.

Działalność prowadzimy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody usprawniające obsługę nieruchomości: profesjonalne oprogramowanie komputerowe, archiwizację danych, komunikację za pomocą mediów elektronicznych i innych instrumentów ITC - sprawiające, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w obsłudze nieruchomości o różnym standardzie. Wszystkie zatrudnione w naszej firmie osoby cechuje duże zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.

W zakresie obsługi nieruchomości współpracuje z nami kilkadziesiąt wyspecjalizowanych i sprawdzonych podmiotów aktywnych na rynku nieruchomości, m.in. kancelarie prawne, specjaliści, firmy sprzątające oraz ochroniarskie, gwarantujące sprawdzony przez nas wysoki poziom usług.

Obsługujemy poszczególne apartamentowce, kompleksy budynków mieszkalno-usługowych, jak i nieruchomości użytkowe (komercyjne, hotelarskie) - zarówno w Szczecinie, jak i w innych miastach Polski. Posiadamy również przedstawicielstwa firmy w Świnoujściu, jak i w Międzyzdrojach. Część obsługiwanych przez nas obiektów posiada tereny zielone, place zabaw, oczka wodne.

Zdecydowaną większość prowadzonych przez nas nieruchomości stanowią obiekty nowe. Znamy ich specyfikę i posiadamy doświadczenie związane z organizowaniem Wspólnoty oraz przejmowaniem nieruchomości w zarządzanie od dewelopera.

Nasza firma należy do grona podmiotów uprawnionych do prowadzenia praktyk zawodowych w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Regulamin strony | Polityka prywatności © 2021 Inpro